Zvětšení penisu

Studie uvádějí, že až 45% mužské populace by si přálo větší penis. Pokud patříte k této skupině, případně se při sexu necítíte dostatečně sebevědomí, můžou vám pomoci přípravky přímo určené na zvětšení penisu. U mnoha mužů hraje otázka velikosti penisu obrovskou roli nejen při sexuálních aktivitách, ale i v běžném životě. Použití přípravků pro zvětšení penisu, ať už se jedná o krémy, nebo tablety na zvětšení penisu, vašemu sebevědomí určitě pomůže.

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Tip
tablety na zvetseni penisu big boy golden xxl
Zvětšení penisu BIG BOY Golden XXL
Kód: SS-92554_509
Značka: Cobeco Pharma
Tablety BIG BOY Golden XXL obsahují vyváženou směs bylin, minerálů a aminokyselin, které se postarají o lepší prokrvení pohlavních orgánů a podporují zvětšení penisu do šířky i délky. Navíc usnadňují dosažení kvalitní erekce, kterou dokážete udržet déle. Tablety dodají i sexuální sílu a energii, zvýší chuť na sex, vylepší produkci testosteronu a pomohou s udržením jeho správné hladiny.      
869 Kč
Externí sklad - dodání do 4 dnů
   
penis xl
Penis XL
Kód: SS-92621_509
Značka: Cobeco Pharma
Penis XL jsou unikátní tablety zvyšující sexuální výkonnost. Speiální směs stimulantů a fytohormonů podporuje tvorbu testosteronu a tím fyzickou kondici i prokrvování. Většina tablet na erekci se musí užívat dlouhodobě, ale jejich balení obsahuje pár kapslí. Penis XL obsahuje 60 tablet pro intenzivní 2 měsíční kůru. Zlepšení prokrvování a delší a tvrdší erekci můžete čekat již po 14 dnech.
899 Kč
Externí sklad - dodání do 4 dnů
   
Tablety na zvětšení penisu (60 kapslí)
Tablety na zvětšení penisu (60 kapslí)
Kód: SS-E30394
Značka: Morningstar Pharma
Pánové, nyní máte šanci zlepšit váš sexuální život. Tablety Devils Candy Monster Cock podporují růst penisu a zkvalitňují erekci.   Tablety vám dodají sexuální sílu, energii a zvýší chuť na sex. Jedná se o prověřenou směs bylin, minerálů a aminokyselin.
1 099 Kč
Externí sklad - dodání do 4 dnů