Násobič efektu orgasmu - RUSH

  • 1 z 2

POPPERS na přírodní bázi umožňují krátkodobý, ale o to intenzivnější prožitek při sexuálním aktu a zejména při samotném vyvrcholení. Lze je užívat před stykem nebo masturbací - násobí efekt orgasmu u mužů i žen.

Přípravek se užívá stříknutím pod jazyk. Lahvička se sprejem usnadní dávkování.

 
 
  • 590 Kč 121 Kč –20 %
  • Externí sklad - dodání do 4 dnů
469 Kč
Kategorie: Zlepšení sexu
 

Rush Herbal Popper
Pro optimální kognitivní funkce a chtíč s Ginkgo Biloba a Sibiřským ženšenem
Funkce:

  • Zvyšuje sexuální touhu
  • Zajišťuje intenzivnější sexuální zážitek

 

POPPERS na přírodní bázi umožňují krátkodobý, ale o to intenzivnější prožitek při sexuálním aktu a zejména při samotném vyvrcholení. Lze je užívat před stykem nebo masturbací - násobí efekt orgasmu u mužů i žen.

Přípravek se užívá stříknutím pod jazyk. Lahvičce se sprejem usnadní dávkování.

 

Jak produkt funguje?
Hlavní ingrediencí tohoto jedinečného produktu je Ginkgo Biloba. Tento rostlinný extrakt stimuluje průtok krve a krevní oběh v těle a na genitáliích. To má pozitivní vliv na kognitivní funkce a může zlepšit prožité sexuální podněty.

Eleuterokokový extrakt nebo sibiřský ženšen má pozitivní účinek na tu část mozku, která je zodpovědná za uvolňování pohlavních hormonů. Sibiřský ženšen proto stimuluje sexuální touhu a vzrušení.

L-arginin HCL stimuluje průtok krve do a v pohlavních orgánech, což má pozitivní vliv na sexuální výkonnost.

Extrakt ze Serenoa Serrulata přispívá k sexuální síle a zdravé funkci pohlavních orgánů.

 

UPOZORNĚNÍ: Neužívejte více než 3 ml během 24 hodin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jedná se o bylinný, aminokyselinový a vitamínový přípravek (doplněk stravy). Neužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud užíváte nějaké léky nebo jste přecitlivělí na některou z obsažených látek, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem.

Balení: plastová lahvička (sprej)
Obsah: 15 ml
Dávkování: Před použitím důkladně protřepejte. Stříkněte 3 ml tekutiny (2 až 5 stříknutí) pod jazyk asi 15 minut před požadovaným nástupem účinku.
Složení (ve 3 ml): voda, 39 mg arginin, 39 mg Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus), 39 mg Serenoa plazivá (Serenoa repens), 39 mg Brusinka kanadská (Vaccinium macrocarpon), 15 mg Ginkgo biloba, 15 mg kyselina glutamová, 15 mg alanin, 15 mg lysin, 15 mg NE* niacin (jako nikotinamid) (=83% DDD**), chlorid sodný, konzervační látky: E211, E202
Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě.
Výrobce: Cobeco Pharma (Nizozemí)

*NE = ekvivalent niacinu
** DDD = doporučená denní dávka