Cobeco Pharma

469
899
 
1 469 899
 
 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

  prirodni poppers rush
  • 590 Kč
   20 %
  Násobič efektu orgasmu - RUSH
  Kód: SS-9259815509
  Značka: Cobeco Pharma
  POPPERS na přírodní bázi umožňují krátkodobý, ale o to intenzivnější prožitek při sexuálním aktu a zejména při samotném vyvrcholení. Lze je užívat před stykem nebo masturbací - násobí efekt orgasmu u mužů i žen. Přípravek se užívá stříknutím pod jazyk. Lahvička se sprejem usnadní dávkování.    
  469 Kč
  Externí sklad - dodání do 4 dnů
     
  krem golden
  Krém na erekci Big Boy Golden
  Kód: SS-925535050
  Značka: Cobeco Pharma
  Krém na erekci BIG BOY Golden je určený pro všechny muže, kteří chtějí rychleji dosáhnout kvalitní erekce. Obsahuje speciální složky, které usnadní prokrvení penisu a vypnou pokožku penisu. Stačí vmasírovat malé množství krému do pokožky penisu a chvíli počkat, než se dostaví požadovaný účinek.
  510 Kč
  Externí sklad - dodání do 4 dnů
     
  Znecitlivující gel - BIG BOY Golden
  Znecitlivující gel - BIG BOY Golden
  Kód: SS-9264350509
  Značka: Cobeco Pharma
  Znecitlivující gel pro oddálení ejakulace BIG BOY Golden je určený pro všechny muže, kteří si při sexu chtějí užít delší výdrž. Obsahuje speciální složky, které mají mírně anestetický účinek.Gel neobsahuje lidokain ani benzokain.Stačí nanést potřebné množství krému na celý žalud a chvíli počkat, než se dostaví požadovaný účinek.
  540 Kč
  Externí sklad - dodání do 4 dnů
     
  Tip
  tablety na zvetseni penisu big boy golden xxl
  Zvětšení penisu BIG BOY Golden XXL
  Kód: SS-92554_509
  Značka: Cobeco Pharma
  Tablety BIG BOY Golden XXL obsahují vyváženou směs bylin, minerálů a aminokyselin, které se postarají o lepší prokrvení pohlavních orgánů a podporují zvětšení penisu do šířky i délky. Navíc usnadňují dosažení kvalitní erekce, kterou dokážete udržet déle. Tablety dodají i sexuální sílu a energii, zvýší chuť na sex, vylepší produkci testosteronu a pomohou s udržením jeho správné hladiny.      
  869 Kč
  Externí sklad - dodání do 4 dnů
     
  penis xl
  Penis XL
  Kód: SS-92621_509
  Značka: Cobeco Pharma
  Penis XL jsou unikátní tablety zvyšující sexuální výkonnost. Speiální směs stimulantů a fytohormonů podporuje tvorbu testosteronu a tím fyzickou kondici i prokrvování. Většina tablet na erekci se musí užívat dlouhodobě, ale jejich balení obsahuje pár kapslí. Penis XL obsahuje 60 tablet pro intenzivní 2 měsíční kůru. Zlepšení prokrvování a delší a tvrdší erekci můžete čekat již po 14 dnech.
  899 Kč
  Externí sklad - dodání do 4 dnů
     

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem